Gildia gry Vindictus - Koniec_Gry

Witamy w Koniec_Gry


#1 2012-06-22 21:24:35

Maurick

Admin

Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 3
Punktów :   

Wojownik z wyboru

"With no plan, there is no victory"
Tak oto szybko i zwięźle można podsumować moją osobę i mój styl gry. Jeżeli poszukujesz tutaj moich danych personalnych, namiarów na FB, skype, gg muszę Cię rozczarować - nie znajdziesz ich. Jedyne na co tutaj natrafisz to dane z gry, krótkie refleksje nade mną i tym, jak gram.

Maurick - The Dancing Swordman

Klasa: Hybrid Lann (preferuję włócznie, ale z mieczami, jeżeli je akurat posiadam, nie mam problemu. Uważam także, że miarą perfekcji jest opanowanie walki różnym orężem i doskonalenie się w niej do absolutnego mistrzostwa. Nigdy nie wiesz, co czeka za rogiem...)

Staż: od momentu OBT w EU, na US nie grałem (ale chyba zacznę kiedy Kai wejdzie)

Poprzednie gildie: a czy to ważne? W toku swojej rozgrywki miałem przyjemność współpracować z wieloma dobrymi gildiami, którym zawdzięczam poziom swoich umiejętności i wiedzy i chociaż bywało różnie ciepło wspominam każdą z nich.

Czy jestem dobry: Nie. Osobiście uważam, że nigdy nie będę wystarczająco dobry, aby zadowolić sam siebie. Droga do perfekcji jest trudna i wyboista, a niektóre błędy trzeba popełnić, aby ich potem uniknąć. Niektóre nawet wielokrotnie.

Czy możesz oczekiwać ode mnie pomocy: Zawsze kiedy tylko mam wolną chwilę lub kiedy Ty tej mojej chwili potrzebujesz (no, chyba, że akurat robię raidy, wtedy chwilę należy odczekać)

Inne postacie: właściwie mam stworzoną postać każdej klasy, jednak rozwinę je tylko i wyłącznie ze względu na scrolle otrzymywane z questów.

Kim zamierzam grać: Lann obecnie, Kai w przyszłości

Czego nie znoszę: "13.5k att+, no lann, no karok" oraz Evie wszelkiej maści, które uważają się za jedyną słuszną klasę w grze (uzupełniając - nie mam nic przeciwko tej klasie, tylko przeciwko ludziom, którzy zachowują się jak bezmózdzy klasowi rasiści)

I chyba najważniejsze pytanie, na które wszyscy czekają:
Czy pożyczam pieniądze: NIE. Wszystkiego co mam dorobiłem się sam lub przy pomocy mego towarzysza rozgrywek Sara. Dlatego też uważam, że samodzielne zdobywanie czy to sprzętu, czy to złota daje większa satysfakcję i nie zamierzam Cię tejże zabawy pozbawiać. Z chęcią będę Ci towarzyszył w wyprawach i po równi dzielił się zyskami,a jeżeli będziesz tego potrzebować to i całością. Jednak dobrowolnego zrzekania się na Twoją korzyść majątku, którym dysponuję nie licz.

Stosunek do ludzi: Neutralny. Potrafię dogadać się z każdym, a ze stopy neutralnej możemy wyjść na dwa przeciwne krańce jednej osi
- w kierunku ciepłych, swobodnych relacji
- w kierunku tego, że uznam Cię za kretyna/kę i zwyczajnie zmutuje
Jestem także cierpliwy i wyrozumiały, jednak nie lubię osób, które nie potrafią sklecić poprawnie zdania w języku rodzimym, bądź nagminnie nadużywają słów uznawanych za wulgarne (tak, k***a to wulgaryzm i pora się z tym pogodzić)

Hobby: gry MMO, High Fantasy, LARPy (w systemie D&D), malowanie figurek, rysowanie (preferuje szkice ołówkiem, farb nie używam), powieściopisarstwo (od dwóch lat pracuję nad własna książką, kiedy skończę mam w planach ją wydać)

Muzyka: EBM (czyli Epic Battle Music), symphonic Metal, Rock, OST z Anime, czasami dla odprężenia muzyka klasyczna

Cóż więcej mogę tutaj powiedzieć o sobie? Gram różnie, zazwyczaj jednak wieczorami, czasami popołudniami. W życiu kieruje się zasadą "szanuj mnie, a szacunek otrzymasz".

Jestem Maurick
Do zobaczenia w grze.


Broń: BTTS +6

Set: Dread Lord (raid set)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprawnik nieruchomości warszawa