Gildia gry Vindictus - Koniec_Gry

Witamy w Koniec_Gry


#1 2012-07-02 01:46:10

HolyDaemon

Admin

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 19
Punktów :   

HolyDemonPL

Ciężko będzie ale coś naskrobie
Nazywam się Kamil, wiek 14 lat. Na mój temat to wszystko W Vindictusa gram od 3 tygodni (2 na fionie), także doświadczenia nie mam jednak w wielu sprawach mogę pomóc, ponieważ większość już odkryłem/wyczytałem w necie. Nie lubię (nienawidzę) głupich pytań, i pytań prostych na które z palcem w d*pie można znaleźć odpowiedź w necie (wystarczy poświęcić na to 1-2min !). Nie lubię strasznie błędów ortograficznych, jak i również tzw. spolszczania angielskich nazw (ostatnio spotkałem osobnika, który mówił "kwest" - chodzi o słowo "quest" ^^), oczywiście jak ktoś robi to dla żartu to ok, ale sporo ludzi robi to z głupoty. Ludzie którzy słuchają mnie jak zgaszonego radia, tzn. powtarzam im coś 5 razy, a po chwili pytają się o to samo także nie lubię. Teraz nachodzi pytanie co lubię? Otóż lubię wszystko czego nie wymieniłem w zdaniach o tym czego nie lubię. Tak powtarzam dosyć często różne słowa, jednakże nie jest to wypracowanie więc nie chce mi się myśleć, aby to czymś zastąpić. Z góry mówię, że lubię pomagać (pomagać nie oznacza dawać kasę/itemki lub expić), ale tylko jeżeli ktoś naprawdę nie jest wstanie czegoś zrobić/jest mu naprawdę ciężko. Więcej nie jestem w stanie napisać, sądzę, że to jest wystarczająco, jeżeli macie jakieś pytania jeszcze to po prostu zadawajcie.

Z Poważaniem
Kamil


Light is not always good. Dark is not always evil...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprawnik nieruchomości warszawa